[caption id="attachment_556" align="aligncenter" width="400"]ماینر S9K ماینر S9K[/caption]

ماینر S9K

دستگاه انت ماینر S9K 13.5TH/s


ماینر antminer S9k محصول شرکت Bitmain ، با الگوریتم SHA-256 امکان استخراج ارزهایی که بر مبنای این الگوریتم هستند ، را فراهم می کند . این دستگاه دارای نرخ هش ۱۳٫۵TH می باشد . این دستگاه ماینر دارای یک پاور با ولتاژ ۱۲ ولت می باشد . میزان برق مصرفی این دستگاه معادل ۱۱۴۸ وات می باشد و طبق سری جدید انت ماینرها پاور به آن متصل است که این امر حمل و نقل را برای شما راحت تر کرده و دیگر نیازی نیست نگران پاور تقلبی و کلاه برداری از سمت فروشندگان سودجو داشته باشید.

شرکت بیت مین، بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های ماینر، پس از تولید ماینر‌های S9i و S9j از سری Antminer S9، اکنون محصول جدید خود یعنی S9K را اوت ۲۰۱۹ به بازار ماینینگ عرضه خواهد کرد. با بررسی مشخصات فنی این دستگاه ماینر مشاهده می‌شود که از نظر قدرت هش از نسخه‌های قبلی S9 کمی ضعیف تر است. هش ریت این ماینر نسبت به آنت ماینر های S9j و S9i پایین تر و برابر با ۱۳٫۵TH/s است. اما مصرف برق آن از نسخه‌های قبلی سری S9 کمتر است. S9K ماینر کم مصرفی محسوب شده و توان مصرفی آن ۱۱۴۸W است.

 

مشخصات فنی دستگاه ماینر S9K


سازنده: Bitmain
مدل: AntmainerS9k 13.5Th/s
تاریخ معرفی: June 2019
قدرت پردازش: ۱۳٫۵Th/s
الگوریتم: SHA_256
توان مصرفی: ۱۱۴۸w
بهره وری انرژی: ۸۰J/Th
ولتاژ ۱۲v
تعدادچیپ: ۱۸۰
خنک سازی: ۲Fans 6000rpm
اتصال شبکه: Ethernet
ابعاد: ۱۲۹x298x187 میلی متر
وزن: ۴٫۵kg
دمای محیط: ۴۰_۵
میزان صدا: ۷۶db

ارزهای تولیدی آنت ماینر S9k
S9k با الگوریتم SHA-256 کار می‌کند و یک ماینر بیت کوین (Bitcoin (BTC است. ارز‌های بیت کوین کش (Bitcoin Cash)، آکوین (Acoin (ACOIN، پیرکوین PPC)Peercoin)، ژول کوین (Joulecoin (XJO، ایمارک (eMark(DEM، کیور کوین (Curecoin (CURE، آنبریکبل (Unbreakable (UNB، کرون (Crown (CRW، تراکوین (Terracoin (TRC با ماینر S9K قابل استخراج است.

الگوریتمSHA_256
توان مصرفی۱۱۴۸w
تعدادچیپ۱۸۰
اتصال شبکهEthernet
ابعاد۱۲۹x298x187 میلی متر
میزان صدا۷۶db
دمای محیط۴۰_۵
تعداد چیپ هر بورد*