ماینر میکرو بی تی M21 60Th


دستگاه ماینینگ MicroBT مدل Whatsminer M21 یک دستگاه استخراج ارز است که از قدرت و سرعت بالایی به استخراج ارزهای دیجیتال می پردازد و امکان استخراج ارزهایی که مبتنی بر پایه الگوریتم SHA-256 هستند را با حداکثر نرخ هش ریت ۵۸Th /s استخراج می کند.

این دستگاه ماینر در محیط های کاری با دمای عملیاتی ۵- ~ ۴۰ درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت مطلوب ۹۵% به خوبی کار می کند و هرچه دمای محیط پایین تر باشد مسلما کارکرد دستگاه نیز بهتر خواهد بود. منبع تغذیه این محصول به بدنه ی دستگاه متصل شده که توانایی کار کردن با ولتاژ ۱۲ ولت را دارد و میزان توان برق مصرفی آن معادل ۳۳۶۰ وات می باشد.

قیمت دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M21 60Th

در طرف دستگاه واتس ماینر میکرو بی تی مدل M21 دو عدد فن خنک کننده قرار گرفته که می تواند هوای گرم داخل دستگاه را به بیرون هدایت نماید و باعث خنک شدن قطعات با برخورد به هیت سینک های داغ می شود.

این مدل از دستگاه ماینینگ از نظر فیزیکی در ابعاد ۳۹۰ * ۲۴۰ * ۱۵۵ میلیمتر تولید شده و با وزنی برابربا ۱۲٫۵ کیلوگرم به بازار قطعات کامپیوتر با کیفیت ساخت عالی ارائه می گردد. سخت افزار دستگاه ماینر Whatsminer M21 از یک تراشه ۱۲ نانومتری با نام TSMC بهره برده و دارای یک پورت شبکه RJ45 است.

با استفاده از کابل شبکه می توانید به اینترنت متصل شوید. میزان سطح تولید صدا این دستگاه ماینر M21 60Th برابر با ۷۵db می باشد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M21 60Th :


وزن: ۱۲٫۵ کیلوگرم
تولید صدا: ۷۵db
فن: ۲ عدد
دمای عملیاتی مطلوب: ۵- ~ ۴۰ درجه سانتیگراد
رطوبت مطلوب: ۵ - ۹۵%
ارزهای قابل استخراج: Acoin, Crown, Curecoin, Emark, Joulecoin, Peercoin, Terracoin, Unbreakable, Bitcoin, Bitcoin Cash

قیمت دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M21 60Th : با ما تماس بگیرید 

 

ابعاد۳۹۰ * ۲۴۰ * ۱۵۵ میلیمتر
هش ریت۶۰تراهش
برق ورودی میکرو بی تی M21 58Th۱۲ ولت
مصرف برق ماینر میکرو بی تی M21 58Th۳۳۶۰ وات
نوع چیپ دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M21 58Thتراشه ۱۲ نانومتری TSMC
نحوه اتصال به شبکهEthernet
تعداد چیپ هر بورد***
الگوریتم ماینر میکرو بی تی M21 58ThSHA-256
ارزهای قابل استخراج M21 58ThAcoin, Crown, Curecoin, Emark, Joulecoin, Peercoin, Terracoin, Unbreakable, Bitcoin, Bitcoin Cash
وزن ماینر میکرو بی تی M21 58Th۱۲٫۵ کیلوگرم

 

اخبار ارز دیجیتال