[caption id="attachment_823" align="aligncenter" width="475"] ماینر S17[/caption]

دستگاه انت ماینر بیت مین S17 58Th
دستگاه انت ماینر مدل S17 یکی از جدید ترین تجهیزات ماینینگ کمپانی بیت مین است که در آپریل سال ۲۰۱۹ در ابعاد ۲۹۸ * ۲۹۶ *۱۷۸ میلیمتر تولید شده و با بهره بردن از الگوریتم SHA-256 و حداکثر هش ریت ۵۶TH/s امکان استخراج ارزهایی همچون Acoin و (eMark(DEM و (Curecoin(CURE و (Bitcoin Cash(BCH و (Peercoin(PPC و (Bitcoin(BTC و (Joulecoin(XJO و (Unbreakable(UNB و (Crown(CRW و Terracoin(TRC) را ارائه می دهد. این دستگاه ماینر دارای ۳ برد است که مجهز به ۱۴۴ تراشه ۷ نانومتری به نام BM1397 می باشد که باعث بهبود بهره وری انرژی می گردد.

دستگاه انت ماینر بیت مین S17 58Th

سایر مشخصات دستگاه انت ماینر بیت مین S17 :
دستگاه ماینینگ Bitmain مدل Antminer S17 برای اتصال به اینترنت از رابط Ethernet بهره برده که این اتصال از طریق کابل شبکه امکان پذیر می باشد و همچنین برای خنک نگهداشتن آن به ۴ عدد فن مجهز شده که می تواند از بالا رفتن دما و حرارت نیز جلوگیری نماید.

این دستگاه انت ماینر مدل S17 دارای یک منبع تغذیه (PSU ) است که با ولتاژ ۱۲ ولت و حداکثر توان ۲۵۲۰ وات در دمای بین ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت مطلوب ۹۵ درصد به خوبی کار می کند.

 

ارزهای قابل استخراج:

(Bitcoin(BTC بیت کوین، (BitcoinCash(BCH بیت کوین کش، (Acoin(ACOIN آکوین، (Peercoin(PPC پیرکوین، (Joulecoin(XJO ژول کوین، (eMark(DEM ایمارک، (Curecoin (CURE کیور کوین، (Unbreakable(UNB آنبریکبل، (Crown (CRW کرون، (Terracoin(TRC تراکوین

مشخصات فنی دستگاه ماینر بیت مین Antminer S17:

ابعاد۳۰۴ * ۲۹۸ * ۱۷۵ میلیمتر
هش ریت۵۸Th/s
برق ورودی۱۲ ولت
مصرف برق۳۲۰۰ وات
نوع چیپ 
نحوه اتصال به شبکهRJ45 Ethernet 10/100M
تعداد چیپ هر بورددارای ۳ برد همراه با ۱۳۲ تراشه
الگوریتمSHA-256