سایلنت باکس : امروزه با پیشرفت صنعت ماینینگ و باتوجه به تولید صدای ناهنجار دستگاه های ماینر نیاز سایلنت باکس احساس میشود . هزینه های تاسیس فارم بسیار سر سام آور میباشد و سایلنت باکس تمامی نیاز های ماینر را در کمترین فضا و با بیشترین امکانات مورد نیاز ماینر را برآورده میسازد . از جمله کنترل دما . تابلو برق هوشمند ، آنتی ویوس کردن ماینر ، اشغال کمترین فضا ، قابل استفاده در محیط آزاد .

قیمت سایلنت باکس: بسته به ظرفیت سایلنت باکس و تجهیزات به کار رفته در آن متغییر میباشد .شرکت  jbitex سعی بر آن دارد که با کیفیت بالا قیمت سایلنت باکس مرقون بصرفه باشد و سود خود را در این زمینه کاهش  داده .

دمای ماینر : دمای ماینر یکی از اصلی ترین عامل در بالا بردن راندمان و کاهش هزینه هاست . سایلنت باکس های jbitex سعی کرده تا بهترین و بهینه ترین نوع سیستم کولینگ را به کار ببرد.

کاهش صدا: در این مدل سایلنت باکس سعی بر آن شده که بیشترین میزان صدای ماینر گرفته شود.استفاده از پنل های اگوستیک با دانسیته بالا . ۳ لایه محافظتی آنتی ویس . 

حجم سایلنت باکس: حجم سایلنت باکس رابطه مستقیم با ظرفیت آن دارد و ما تلاش کردیم استاندارد های لازمه را رعایت کنیم و در کمترین فضا بیشترین بهره وری را داشته باشیم.